Dom na sprzedaż Łódź – Julianów

Piękny i przestronny dom na sprzedaż w Łodzi Julianowie

Najważniejsze informacje o nieruchomości

Prezentujemy Państwu piękny i przestronny dom na sprzedaż Łódź Julianów, który jest położony na działce o powierzchni 597 m2. Rzeczywista powierzchnia nieruchomości to 158,7 m2 (bez piwnicy), co czyni ją idealną dla rodziny, która ceni sobie spokój i bliskość natury.

Duża powierzchnia mieszkalna z tarasem

Dom na sprzedaż Łódź Julianów składa się z 4 pokoi na dole, łazienki z WC oraz dużego przedpokoju. Z jednego z pokoi na dole można wyjść na taras. Na górze znajdują się 3 pokoje (w tym pomieszczenie kuchenne) oraz duży przedpokój, z którego można wyjść na duży taras. Każde pomieszczenie jest jasne i przestronne, a jego aranżacja pozwala na swobodne i wygodne korzystanie.

Dom z gotowym projektem

Dom na sprzedaż Łódź Julianów wymaga remontu, jednak dla tej nieruchomości jest gotowy przepiękny projekt renowacji, który pozwala na stworzenie wymarzonego domu.

Dodatkowe pomieszczenia

W skład nieruchomości wchodzi także garaż położony z boku nieruchomości oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze przy domu.

Media i lokalizacja

Dom na sprzedaż Łódź Julianów jest wyposażony we wszystkie media miejskie – woda, prąd, kanalizacja, gaz. Nieruchomość położona jest w przepięknej i cichej okolicy Łodzi Julianów, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dostępem do centrum miasta.

Podsumowanie

Piękny i przestronny dom na sprzedaż w Łodzi Julianów

Położony na działce o powierzchni 597 m2 z rzeczywistą powierzchnią 158,7 m2 (bez piwnicy)

Składa się z 4 pokoi na dole i 3 pokoi na górze

Posiada taras na dole i na górze

[web_stories_embed url=”https://www.ciodnieruchomosci.pl/web-stories/dom-na-sprzedaz-lodz-julianow/” title=”Dom na sprzedaż Łódź – Julianów” poster=”https://www.ciodnieruchomosci.pl/wp-content/uploads/2023/03/cropped-DJI_20230114_135404_760-scaled-1-640×853.jpeg” width=”720″ height=”1200″ align=”center”]