Biuro do wynajęcia Warszawa - Ochota 305m²

Opis

Najemca nie płaci prowizji.

Biuro nieruchomości Łódź — Ci Od Nieruchomości — prezentuje Państwu biuro do wynajęcia Warszawa Ochota, o powierzchni użytkowej 305 m² na III piętrze.

To kompleks 3 budynków o łącznej powierzchni 43 000 m² położony na warszawskiej Ochocie zapewniający swoim najemcom komfortowe warunki pracy w przyjaznym, zielonym otoczeniu. Zmodernizowany w 2014 roku biurowiec klasy B+ zyskał nową przeszkloną fasadę oraz przestronne, centralne atrium.

To 6-kondygnacyjny budynek oferujący 11 200 m² powierzchni biurowej do wynajęcia, który zapewnia swoim najemcom około 540 naziemnych i ponad 330 podziemnych miejsc parkingowych. Dodatkową zaletą kompleksu są znajdująca się na jego terenie restauracja, kiosk, bank oraz serwis kurierski.

Biurowiec ten znajduje się w biznesowej części Ochoty. Obiekt położony jest w odległości 5 minut jazdy samochodem od Dworca Zachodniego w Warszawie. Dojazd do PKP Warszawa Centralna zajmuje 15 minut, natomiast Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina znajduje się w odległości 4 km od biurowca. Lokalizacja umożliwia sprawne poruszanie się zarówno transportem publicznym jak i prywatnym.

Nasze biuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości, posiada w swojej ofercie więcej ofert biur do wynajęcia w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na  Ci Od Nieruchomości.

Opłaty

  • Czynsz bazowy: 13,50 EUR/m²
  • Opłata eksploatacyjna: 19,43 PLN/m²
  • Parking 65 EUR
  • Kurs EURO z dnia 20 stycznia 2021 roku.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Jeżeli interesuje Państwa opisane powyżej biuro na wynajem Warszawa, zapraszamy do kontaktu

Więcej ofert dotyczących biura na wynajem, znajdą Państwo na stronie – www.ciodnieruchomosci.pl.
For information in English, please contact us on kontakt@ciodnieruchomosci.pl.

Dzielnica Ochota położona jest w lewobrzeżnej części miasta.

Ochota jest najgęściej zaludnioną częścią Warszawy. Jej nazwa pochodzi od nazwy karczmy “Ochota” wzniesionej po 1831 u zbiegu ulic Grójeckiej i Kaliskiej.
Więcej informacji na temat dzielnicy Ochota i jej historii znajdą Państwo na Wikipedii.

Okolica

Biuro do wynajęcia Warszawa - Ochota 305m²

Warszawa, Ochota, mazowieckie

Pow. 305 m²
61 zł/m²
18 700 zł/mc
Numer oferty #1062
Informacje podstawowe
Powierzchnia : 305 m²
Cena : 18 700 zł/mc
Cena za m² : 61 zł/m²
Umiejscowienie : W biurowcu
Piętro : 3
Winda : Tak
Numer oferty : 1062
Agent
Ci Od Nieruchomości
Henryka Sienkiewicza 85/87