Opis

Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić działkę budowlaną na sprzedaż o pow. 2 500 m2, na której usytuowany jest dom o pow. 96 m2, z werandą 7 m2 w malowniczej miejscowości Władysławów, gmina Sadkowice w powiecie rawskim – województwo łódzkie (20 minut do trasy S8 – godzina jazdy do centrum Warszawy). Na działce dodatkowo znajdują się wolnostojące pomieszczenia gospodarcze o pow. 80 m2.

Działka jest w regularnym kształcie prostokąta o wymiarach 41 m x 61 m. Wjazd do niej od strony krótszej, drogą asfaltową.

Dom pochodzi z lat trzydziestych. Przeszedł gruntowny remont: została wymieniona cała instalacja elektryczna jak i hydrauliczna, położony nowy dach z blachy oraz wymienione wszystkie okna na trzyszybowe, dźwiękoszczelne. Zostały zrobione wylewki, na których znajdują się panele oraz płytki. Dzięki temu, że Właściciele ocieplili dom od wewnątrz (podwójną watą mineralną) zachowali jego oryginalny wygląd.

Prezentowany przez nasze biuro nieruchomości dom na sprzedaż składa się z przedpokoju, z którego dostaniemy się do strefy prywatnej: sypialni z łazienką połączoną z WC, wyposażoną w prysznic albo do ogólnodostępnej kuchni, która jest sercem całego domu. Kuchnia jest pomieszczeniem przechodnim, z możliwością wejścia do salonu, garderoby oraz drugiego przedpokoju, gdzie jest wejście do gościnnej łazienki z WC oraz dodatkowego pokoju. W kuchni znajduje się kocioł na pelet Kostrzewa Mini Bio oraz 100 litrowy bojler. Jest możliwość zaadaptowania poddasza o pow. 95 m2.

Prezentowana nieruchomość ma swoją przydomową oczyszczalnię oraz studnię.

Ogromnym atutem prezentowanego przez nasze biuro nieruchomości domu na sprzedaż jest jego lokalizacja; 10 minut do Nowego Miasta nad Pilicą, 20 minut do Rawy Mazowieckiej, 20 minut do S8 – godzina jazdy do centrum Warszawy.

 

Jeśli masz wątpliwości co do zakupu tego unikatowego domu, skorzystaj z filmu lub wirtualnego spaceru i przejdź sam po prezentowanej przez nasze biuro nieruchomości wyjątkowej posiadłości.

 

Zapraszam do kontaktu – agent nieruchomości Izabela.

 

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wirtualny spacer - Film
  • Dom na sprzedaz spacer wirtualny

    Spacer wirtualny z prezentacji domu an sprzedaz w wojewódzwie łódzkim

  • Dom na sprzedaz wideo na youtube wojewodztwo lodzkie

    film prezentujący dom na sprzedaż w województwie łódzkim

Działka budowlana na sprzedaż, Władysławów, 2500 m2

Władysławów, Gmina Sadkowice, Powiat rawski, łódzkie

192 zł/m²
Dzialka 2 500 m²
480 000 zł
Numer oferty #1122
Informacje podstawowe
Powierzchnia działki : 2 500 m²
Cena : 480 000 zł
Cena za m² : 192 zł/m²
Typ działki : Budowlana
Forma własności gruntu : Własność
Dł. działki : 61 m
Szer. działki : 41 m
Droga dojazdowa : Asfaltowa
Numer oferty : 1122
Agent
Ci Od Nieruchomości
ul. Sienkiewicza 85/87 90-057 Łódź