Opis

Nasze biuro nieruchomości Łódź – Ci Od Nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę rekreacyjną z warunkami zabudowy na sprzedaż, o powierzchni 2001 m², w miejscowości Księża Wólka.

Szczegóły — działka rekreacyjna z warunkami zabudowy — łódzkie — Księża Wólka

Jeżeli chcesz uciec od miejskiego zgiełku, jest to idealne miejsce na doładowanie baterii. Działka na sprzedaż jest zalesiona, rosną na niej młode sosny. Właściciel zapewniał nas, że na działce i w jej okolicach rosną jadalne grzyby, głównie maślaki. Powierzchnia działki – 2001 m².

Lokalizacja

Oferowana przez nasze biuro nieruchomości działka na sprzedaż znajduje się w miejscowości Księża Wólka. W bezpośredniej okolicy znajduje się zbiornik wodny Jeziorsko. Cały teren otoczony jest pięknymi lasami.

Działka oddalona jest od centrum Łodzi o około 60 km. Czas dojazdu z Łódź Śródmieście to około jedna godzina.

Warunki zabudowy działki na sprzedaż

Oferowana działka na sprzedaż w Księżej Wólce posiada warunki zabudowy.

Uzbrojenie działki

Działka nie jest uzbrojona, ani ogrodzona.

Biuro nieruchomości Łódź — Ci Od Nieruchomości

Jeżeli spodobały się Państwu zdjęcia, film oraz lokalizacja, zapraszamy do kontaktu, możecie u nas kupić opisaną wyżej działkę. Nasze biuro nieruchomości prowadzi też sprzedaż innych działek.

Jeżeli natomiast posiadacie Państwo działkę na sprzedaż, z przyjemnością pomożemy w promocji Państwa nieruchomości. Sprzedaż działki wymaga dokładnego opisu, zdjęć, oraz, jeżeli to możliwe, filmu promującego. Tym właśnie się zajmujemy, a nasze oferty docierają do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów.

Jeżeli chcą Państwo kupić działkę — zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki na sprzedaż.

Biuro nieruchomości – Ci Od Nieruchomości

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń 578 007 757.
Izabela.

biuro nieruchomości łódź ci od nieruchomości logo

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Wirtualny spacer - Film
  • Działka na sprzedaż Łódź -łódzkie-Księża Wólka

    Działka na sprzedaż — Księża Wólka Nasze biuro nieruchomości Łódź – Ci Od Nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę na sprzedaż (rolną z warunkami zabudowy), o powierzchni 2001 m², w miejscowości Księża Wólka. Szczegóły — działka rolna na sprzedaż z warunkami zabudowy — łódzkie Jeżeli chcesz uciec od miejskiego zgiełku, jest to idealne miejsce na doładowanie baterii. Działka na sprzedaż jest zalesiona, rosną na niej młode sosny. Właściciel zapewniał nas, że na działce i w jej okolicach rosną jadalne grzyby, głównie maślaki. Powierzchnia działki – 2001 m². Lokalizacja — działka rolna z warunkami zabudowy Oferowana przez nasze biuro nieruchomości działka na sprzedaż znajduje się w miejscowości Księża Wólka. W bezpośredniej okolicy znajduje się zbiornik wodny Jeziorsko. Cały teren otoczony jest pięknymi lasami.

Działka rekreacyjna na sprzedaż - łódzkie - Księża Wólka - 2001 m²

Księża Wólka, Gmina Pęczniew, łódzkie

65 zł/m²
Dzialka 2 001 m²
130 000 zł
Numer oferty #1131
Informacje podstawowe
Powierzchnia działki : 2 001 m²
Cena : 130 000 zł
Cena za m² : 65 zł/m²
Numer oferty : 1131
Agent
Ci Od Nieruchomości
Henryka Sienkiewicza 85/87
Strona główna » Nieruchomości na sprzedaż i wynajem