Na tej stronie znajdziesz mieszkania na sprzedaż Łódź

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Sortowanie
  • Powierzchnia
  • Cena
  • Data dodania

Mieszkanie na sprzedaż - Łódź Polesie | 2 pokoje | 42 m²

Łódź, Polesie, Legionów, łódzkie

42 m²
2 pokoje
Ci Od Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 42 m2 znajdujące się przy ul. Legionów 140, w dzielnicy Stare Polesie w Łodzi. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 2 piętrze z 4, w bloku.Nieruchomość jest po generalnym remoncie, łącznie z instalacją hydrauliczną oraz elektryczną, który odbył się w 2015 roku.
295 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Retkinia, 3 pokoje, 56 m²

Łódź, Retkinia, Józefa Babickiego, łódzkie

56 m²
3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż Łódź — Retkinia — Informacje OgólneCi Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 56 m2, które znajduje się na Retkini w Łodzi przy ul. Babickiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na ostatnim 11 piętrze wieżowca.
335 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście 106 m², 3 pokoje

Łódź, Śródmieście, Narutowicza, łódzkie

106 m²
7 066 zł/m²
3 pokoje
Ci Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 106 m2, usytuowane w Centrum Łodzi.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z windą. Prezentowane mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki połączonej z WC oraz pralni. Jeden z pokoi - salon jest pokojem przejściowym.
749 000 zł

Kawalerka na sprzedaż | Łódź ul. Uniwersytecka | 33 m²

Łódź, Śródmieście, Uniwersytecka, łódzkie

33 m²
9 000 zł
1 pokój
Kawalerka na sprzedaż Łódź — Śródmieście — informacje ogólneCi Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży kawalerki o pow. 33,32 m², znajdującej się w Łodzi przy ul. Uniwersyteckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku wielomieszkaniowym, bez windy.Nieruchomość jest po generalnym remoncie — m.in.
297 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż | Łódź - Górna | 4 pokoje | 55m²

Łódź, Górna, Wróblewskiego, łódzkie

55 m²
4 pokoje
 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!!  Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Górna — Informacje podstawoweNasze biuro nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Łodzi o powierzchni 55 m². Mieszkanie składa się z 3 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym.Jest ono usytuowane na parterze, nowego bloku (rok budowy 2020).
499 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż | Łódź - Śródmieście | Kościuszki | 2 pokoje |

Łódź, Śródmieście, Kościuszki, łódzkie

37 m²
2 pokoje
Ci Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 36,5 m2 znajdujące się w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Kościuszki.  Nieruchomość jest usytuowana na VI pietrze w wieżowcu. Składa się ona z dwóch osobnych pokoi, kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Do każdego z pomieszczeń wchodzimy bezpośrednio z przedpokoju.
260 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Teofilów | 2 pokoje | 45 m²

Łódź, Teofilów, Łanowa, łódzkie

45 m²
2 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż Łódź — Teofilów — Informacje ogólneCi Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 45 m², usytuowane na IV piętrze w bloku w dzielnicy Teofilów w Łodzi.Mieszkanie usytuowane jest na 4 pietrze w bloku bez windy.
298 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje, 52 m², Łódź - Górna

Łódź, Górna, Przyborowskiego, łódzkie

52 m²
3 pokoje
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI  !!!!Ci Od Nieruchomości przedstawiają mieszkanie na sprzedaż o pow. 52 m², usytuowane na ostatnim 4 piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Łódź-Górna.Prezentowana nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Jeden z pokoi jest pomieszczeniem przechodnim, z którego wchodzi się do kuchni.
349 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Śródmieście | 3 pokoje | 84 m²

Łódź, Śródmieście, Stefana Jaracza, łódzkie

84 m²
5 357 zł/m²
3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż Łódź — Śródmieście — OpisCi Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 84 m², usytuowane na 3 ostatnim piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Jaracza.Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi (ok. 13, 15 i 25 m²), łazienki oraz osobnej kuchni.
430 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Górna 31 m², 2 pokoje

Łódź, Górna, łódzkie

31 m²
7 387 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości — ma do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni  31 m², na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane jest w dzielnicy Łódź — Górna.Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Widzew — SzczegółyDwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane jest na parterze.
225 890 zł

Kawalerka na sprzedaż Łódź Bałuty - 29 m²

Łódź, Bałuty, łódzkie

29 m²
1 pokój
Nasze biuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości — ma do zaoferowania Państwu mieszkanie na sprzedaż, kawalerkę o powierzchni 29 m², na pierwszym piętrze w bloku w dzielnicy Łódź-Bałuty. Jest to rozkładowe mieszkanie, które być może zwróci na siebie Państwa uwagę.
219 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Retkinia, 3 pokoje, 53 m²

Łódź, Retkinia, łódzkie

53 m²
7 075 zł/m²
3 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 53 m2, w dzielnicy Retkinia w Łodzi. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze (bez windy) w pięciokondygnacyjnym bloku wielomieszkaniowym.
375 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Górna, 2 pokoje, 31 m²

Łódź, Górna, łódzkie

31 m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż Łódź — Górna o pow. 31 m2.Mieszkanie na sprzedaż Łódź Górna — Szczegóły.Mieszkanie na sprzedaż usytuowane na pierwszym piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Na piętrze znajdują się 3 mieszkania — prezentowane mieszkanie na sprzedaż jest lokalem środkowym.
220 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź Bałuty, 2 pokoje, 58 m2

Łódź, Bałuty, łódzkie

58 m²
6 850 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 58 m2 w dzielnicy Łódź-Bałuty. Nieruchomość ta jest usytuowana na parterze w bloku 4 piętrowym. Na przełomie lat 2018/2019 przeszło generalny remont.
395 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Bałuty, 3 pokoje, 37 m²

Łódź, Bałuty, łódzkie

37 m²
5 270 zł/m²
3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Bałuty Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Bałuty - Szczegóły ofertyBiuro nieruchomości - Ci Od Nieruchomości, ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 37 m2, znajdujące się w Łodzi w dzielnicy Bałuty. Prezentowany lokal usytuowany jest na I piętrze w kamienicy, przy ul. Zawiszy.
195 000 zł

W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziecie mieszkania na sprzedaż w Łodzi.

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Łodzi? Zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej mieszkania na sprzedaż z Łodzi. Nasze biuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości Łódź zaprasza do kontaktu.

Posiadasz mieszkanie na sprzedaż?

Posiadasz mieszkanie na sprzedaż w Łodzi i chcesz je bezpiecznie i szybko sprzedać? Służymy pomocą. Działamy na terenie Łodzi a mieszkania na sprzedaż to nasza specjalność.

Łódzki rynek jest bardzo konkurencyjny i obfituje w mieszkania na sprzedaż. Dlatego istotne jest, aby mieszkanie na sprzedaż odpowiednio wypromować. A my wiemy, co zrobić, aby Twoje mieszkanie na sprzedaż Łódź było widoczne!

Jeżeli posiadasz mieszkanie na sprzedaż Łódź, zapraszamy do kontaktu.

Jak pomagamy w zakupie mieszkania z naszej oferty?

Jeżeli spodobało Ci się któreś mieszkanie na sprzedaż Łódź, zadzwoń do nas. Opowiemy Ci, jak wygląda współpraca z naszym biurem.

A może poszukujesz jakiegoś szczególnego mieszkania na sprzedaż w Łodzi?

A może poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji, której akurat nie mamy w ofercie? Zajmujemy się też specjalnymi zleceniami. Znajdziemy dla Ciebie mieszkanie na sprzedaż Łódź w atrakcyjnej lokalizacji. Znamy dobrze rynek i wiemy, gdzie szukać takich mieszkań na sprzedaż.

 

Jak promujemy mieszkania na sprzedaż Łódź?

Filmy

Jeżeli zdecydujesz się wystawić mieszkanie na sprzedaż Łódź z naszym biurem nieruchomości — pierwszym krokiem jest zrobienie filmu z Twojej nieruchomości. Taki film to świetna forma promocji. Od razu wrzucamy go na mieszkania na sprzedaż Łódź  YouTube, gdzie sam możesz podziwiać efekty naszej pracy. To gwarantuje, że Twoje mieszkanie na sprzedaż w Łodzi będzie widoczne dla setek potencjalnych Klientów.

Mieszkania na sprzedaż Łódź — spacery wirtualne

Spacery wirtualne przy sprzedaży mieszkań Łódź, to nasz znak rozpoznawczy.

Nie boimy się nowinek technologicznych i ciągle poszukujemy coraz bardziej atrakcyjnych rozwiązań, dzięki którym Twoje mieszkanie na sprzedaż Łódź będzie bardziej widoczne w Internecie. To nie jest tak, że mieszkanie na sprzedaż, które u nas pojawia się w ofercie, jest pozostawione same sobie. Cały czas wprowadzamy poprawki, aby jakość naszej oferty była coraz lepsza i efektywniej przyciągała klientów.

Mieszkania na sprzedaż Łódź – profesjonalna obsługa

Dobre, partnerskie relacje z naszymi klientami, są dla nas podstawą. Przede wszystkim staramy się zrozumieć potrzeby, oczywiście w przypadku sprzedaży mieszkania są one jasne — bezpieczna i szybka sprzedaż mieszkania w dobrej cenie. Jednak równie ważne są potrzeby strony kupującej — to Kupujący podejmuje być może najważniejszą decyzję o zakupie mieszkania w swoim życiu, która jest bardzo kosztowna.

Drugą kwestią jest profesjonalna promocja mieszkania na sprzedaż Łódź — czyli zdjęcia, film, spacer wirtualny oraz opis mieszkania na sprzedaż.

Nasze biuro nieruchomości Łódź – Ci Od Nieruchomości to po prostu fajni ludzie. Zapraszamy do kontaktu, przekonaj się sam! Mieszkania na sprzedaż to nasza specjalność !

Zapraszamy do kontaktu:

Biuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości — Mieszkania na sprzedaż Łódź