Poszukujesz mieszkania na sprzedaż Łódź? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na sprzedaż z Łodzi i okolic.

Mieszkania na sprzedaż Łódź – Ci Od Nieruchomości

Sortowanie
  • Powierzchnia
  • Cena
  • Data dodania

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Górna, 2 pokoje, 31 m²

Łódź, Górna, łódzkie

31 m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 31 m2 znajdujące się w Łodzi, dzielnica Górna. Nieruchomość ta jest usytuowana na pierwszym piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Na piętrze znajdują się 3 lokale mieszkalne - prezentowane mieszkanie na sprzedaż jest lokalem środkowym.
220 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Retkinia, 42m², 2 pokoje

Łódź, Retkinia, łódzkie

42 m²
6 555 zł
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości - Ci Od Nieruchomości - ma do zaoferowania Państwu mieszkanie na sprzedaż Łódź Retkinia (Polesie) o powierzchni 42 m², na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Jest to rozkładowe mieszkanie, które być może się Państwu spodoba.Niektóre zdania w tym opisie mogą wydawać się Państwu nieco sztuczne.
295 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź Bałuty, 2 pokoje, 59 m2

Łódź, Koziny, Powstańców Wielkopolskich, łódzkie

59 m²
5 419 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 59 m2 znajdujące się w dzielnicy Bałuty w Łodzi. Nieruchomość ta usytuowana jest na parterze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym.
319 750 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź Chojny, 4 pokoje, 62 m2

Łódź, Chojny, Gospodarcza, łódzkie

62 m²
7 516 zł/m²
4 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 62 m2, znajdującego się w dzielnicy Chojny w Łodzi. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego.
466 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź Bałuty, 2 pokoje, 58 m2

Łódź, Bałuty, łódzkie

58 m²
6 850 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 58 m2 w dzielnicy Łódź-Bałuty. Nieruchomość ta jest usytuowana na parterze w bloku 4 piętrowym. Na przełomie lat 2018/2019 przeszło generalny remont.
395 000 zł

Kawalerka na sprzedaż Łódź Bałuty, ul. Krawiecka 29 m²

Łódź, Bałuty, Krawiecka, łódzkie

29 m²
5 690 zł/m²
1 pokój
Nasze biuro nieruchomości - Ci Od Nieruchomości - ma do zaoferowania Państwu mieszkanie na sprzedaż, kawalerkę o powierzchni 29 m², na pierwszym piętrze w bloku w dzielnicy Łódź-Bałuty. Jest to rozkładowe mieszkanie, które być może zwróci na siebie Państwa uwagę.
165 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź Górna, 2 pokoje, 37 m2

Łódź, Górna, łódzkie

37 m²
6 730 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 37 m2, znajdujące się w dzielnicy Łódź-Górna. Nieruchomość ta znajduje się na X piętrze w wieżowcu. Do prezentowanego mieszkania przez nasze biuro nieruchomości, przynależy piwnica.
249 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź Górna, 43 m2

Łódź, Górna, łódzkie

43 m²
5 500 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 43 m2, usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu w Łodzi. Do prezentowanej nieruchomości przynależy piwnica oraz schowek.Mieszkanie składa się z przedpokoju, osobnej kuchni, łazienki połączonej z WC oraz dwóch pokoi. Jest ono bardzo ustawne i słoneczne.
235 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź Górna, 2 pokoje, 47 m2

Łódź, Górna, ul. Obywatelska, łódzkie

47 m²
5 320 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 47 m2, na 3 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku mieszkalnym w Łodzi przy ul. Obywatelskiej (Łódź-Górna). Nieruchomość ta składa się z dwóch przedpokoi, łazienki z WC, kuchni oraz dwóch pokoi.
250 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Górna, 2 pokoje, 37m2

Łódź, Górna, łódzkie

37 m²
7 000 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 37 m2, w dzielnicy Łódź-Górna. Nieruchomość ta znajduje się na III piętrze IV piętrowego bloku bez windy.Prezentowane mieszkanie przez nasze biuro nieruchomości składa się pokoju, łazienki z WC oraz przejściowego salonu z kuchnią. W przedpokoju znajduje się pojemna szafa.
260 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście, 2 pokoje, 55 m2

Łódź, Śródmieście, łódzkie

55 m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 55 m2, w centrum Łodzi. Nieruchomość ta składa się z dużego przedpokoju, salonu z balkonem, kuchni, sypialni, łazienki oraz WC.W skład zabudowy kuchennej oprócz dużej ilości szuflad i półek wchodzi: wolnostojąca lodówko-zamrażarka.
467 500 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście, 2-pokojowe, 43 m2

Łódź, Śródmieście, łódzkie

43 m²
6 627 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość, która jest aktualnie na sprzedaż i może stać się Waszym nowym domem.Mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowane jest w kamienicy na I piętrze w ścisłym centrum Łodzi. Składa się ono z przedpokoju, dużej łazienki z WC, aneksu kuchennego, salonu oraz pokoju.
285 000 zł

biuro nieruchomości łódź, mieszkania na sprzedaż łódź

W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziecie mieszkania na sprzedaż Łódź.

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Łodzi? Zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej mieszkania głównie z terenów Łodzi, ale nie tylko. Nasze biuro nieruchomości prowadzi sprzedaż mieszkania terenie całego województwa łódzkiego.

Posiadasz mieszkanie na sprzedaż Łódź?

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Zachęcamy do sprzedaży mieszkania razem z naszym biurem nieruchomości. Skuteczna promocja ofert, szybka sprzedaż, zadowoleni klienci.

Mieszkania na sprzedaż Łódź — jak nasze biuro nieruchomości może Ci pomóc?

Nieszablonowe podejście do sprzedaży mieszkań sprawia, że nasze prezentacje w Internecie przyciągają setki potencjalnych klientów. Mieszkanie Łódź — to nasza mocna strona. Wysoka pozycja naszej strony w wyszukiwarce, doskonała lokalizacja biura w samym centrum miasta, widoczność w mapach Google oraz intensywne kampanie promocyjne w mediach społecznościowych sprawią, że Twoje mieszkanie na sprzedaż będzie zauważone bardzo szybko przez zainteresowanych kupujących.

Zachęcamy do sprzedania mieszkania z naszym biurem nieruchomości — wystarczy telefon, aby dowiedzieć się szczegółów.

Jak pomagamy w zakupie mieszkania na sprzedaż Łódź z naszej oferty?

Jeżeli spodobało Ci się któreś mieszkanie, zadzwoń do nas. Opowiemy Ci, jak wygląda współpraca z naszym biurem nieruchomości. Interesuje Cię jakiś wygodny apartament w wysokim standardzie z naszej oferty? A może wygodne mieszkanie w centrum Łodzi? Zapraszamy do kontaktu.

A może poszukujesz jakiegoś szczególnego mieszkania w Łodzi?

A może poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji, której akurat nie mamy w ofercie? Jeżeli nie Twoje wymarzone mieszkanie Łódź nie znajduje się akurat w naszej ofercie, NIC STRACONEGO. Zajmujemy się też specjalnymi zleceniami. Znajdziemy dla Ciebie mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, może to być nowe mieszkanie jak i mieszkanie z rynku wtórnego. Znamy dobrze rynek i wiemy gdzie szukać takich mieszkań na sprzedaż.

 

Jak promujemy mieszkania na sprzedaż Łódź?

Filmy

Jeżeli zdecydujesz się wystawić mieszkanie na sprzedaż z naszym biurem nieruchomości — pierwszym krokiem jest zrobienie filmu z Twojej nieruchomości. Taki film to fantastyczna forma promocji. Od razu wrzucamy go na YouTube, gdzie sam możesz podziwiać efekty naszej pracy. Dostęp do filmu mają tysiące użytkowników internetu. Dodatkowo, dzięki naszej wiedzy informatycznej, Twoje mieszkanie na sprzedaż Łódź (i nie tylko) będzie w czołówce filmów związanych z tematem mieszkanie Łódź.

Spacery wirtualne.

To nasz znak rozpoznawczy. Czym jest spacer wirtualny? To zbiór pojedynczych zdjęć 360 stopni (można je nazwać zdjęciami panoramicznymi) połączonych w sposób, który umożliwia poruszanie się po mieszkaniu w wirtualnej rzeczywistości. Znajome jest Ci Google Street View? To właśnie to, tylko że w Twoim mieszkaniu na sprzedaż.

Nie boimy się nowinek technologicznych i ciągle poszukujemy coraz bardziej atrakcyjnych rozwiązań, aby sprzedać Twoje mieszkanie. To nie jest tak, że mieszkanie, które u nas pojawia się w ofercie, jest pozostawione same sobie. Cały czas wprowadzamy drobne poprawki w opisach w taki sposób, aby jakość naszej oferty była coraz lepsza i efektywniej przyciągała klientów. Inaczej wypromujemy mieszkanie Łódź śródmieście, a inaczej przestronne mieszkanie Łódź Bałuty. Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z naszym przedstawicielem.

Mieszkania na sprzedaż Łódź – profesjonalna obsługa

Dobre, partnerskie relacje z naszymi klientami, są dla nas podstawą. Przede wszystkim staramy się zrozumieć potrzeby, oczywiście w przypadku sprzedaży mieszkania są one oczywiste — szybka sprzedaż mieszkania w dobrej cenie. Jednak równie ważne są potrzeby strony kupującej — to Kupujący podejmuje być może najważniejszą decyzję w swoim życiu, która jest bardzo kosztowna. Naszym zadaniem jest, aby cała procedura sprzedaży mieszkania przebiegła bezpiecznie i bez problemów. Od pierwszego kontaktu z klientem pomagamy zadbać o to. Razem kompletujemy dokumenty potrzebne do podpisania aktu notarialnego.

Drugą kwestią jest profesjonalna promocja mieszkania na sprzedaż — czyli zdjęcia, film, spacer wirtualny oraz opis mieszkania na sprzedaż.

Nasze biuro nieruchomości Łódź – Ci Od Nieruchomości to po prostu fajni ludzie. Zapraszamy do kontaktu, przekonaj się sam!

Biuro nieruchomości Łódź – Konsultacja nic nie kosztuje.

Zapraszamy do kontaktu:

Biuro nieruchomości Łódź — Ci Od Nieruchomości — Mieszkania na sprzedaż Łódź