Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań na sprzedaż z Łodzi i okolic.

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Sortowanie
  • Powierzchnia
  • Cena
  • Data dodania

Mieszkanie na sprzedaż | Łódź - Górna | 4 pokoje | 55m²

Łódź, Górna, Wróblewskiego, łódzkie

55 m²
4 pokoje
 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!!  Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Górna — Informacje podstawoweNasze biuro nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Łodzi o powierzchni 55 m². Mieszkanie składa się z 3 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym.Jest ono usytuowane na parterze, nowego bloku (rok budowy 2020).
499 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście 106 m², 3 pokoje

Łódź, Śródmieście, Narutowicza, łódzkie

106 m²
7 066 zł/m²
3 pokoje
Ci Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 106 m2, usytuowane w Centrum Łodzi.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy z windą. Prezentowane mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki połączonej z WC oraz pralni. Jeden z pokoi - salon jest pokojem przejściowym.
749 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż | Łódź - Śródmieście | Kościuszki | 2 pokoje |

Łódź, Śródmieście, Kościuszki, łódzkie

37 m²
2 pokoje
Ci Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 36,5 m2 znajdujące się w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Kościuszki.  Nieruchomość jest usytuowana na VI pietrze w wieżowcu. Składa się ona z dwóch osobnych pokoi, kuchni oraz łazienki połączonej z WC. Do każdego z pomieszczeń wchodzimy bezpośrednio z przedpokoju.
260 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Teofilów | 2 pokoje | 45 m²

Łódź, Teofilów, Łanowa, łódzkie

45 m²
2 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż Łódź — Teofilów — Informacje ogólneCi Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 45 m², usytuowane na IV piętrze w bloku w dzielnicy Teofilów w Łodzi.Mieszkanie usytuowane jest na 4 pietrze w bloku bez windy.
298 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje, 52 m², Łódź - Górna

Łódź, Górna, Przyborowskiego, łódzkie

52 m²
3 pokoje
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI  !!!!Ci Od Nieruchomości przedstawiają mieszkanie na sprzedaż o pow. 52 m², usytuowane na ostatnim 4 piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Łódź-Górna.Prezentowana nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Jeden z pokoi jest pomieszczeniem przechodnim, z którego wchodzi się do kuchni.
349 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Śródmieście | 3 pokoje | 84 m²

Łódź, Śródmieście, Stefana Jaracza, łódzkie

84 m²
5 357 zł/m²
3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż Łódź — Śródmieście — OpisCi Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 84 m², usytuowane na 3 ostatnim piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Jaracza.Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi (ok. 13, 15 i 25 m²), łazienki oraz osobnej kuchni.
430 000 zł

0% PROWIZJI Mieszkanie na sprzedaż Łódź- Widzew, 2 pokoje, 56 m²

Łódź, Widzew, łódzkie

56 m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości — ma do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni  56 m², na parterze w wieżowcu, w dzielnicy Łódź — Widzew. Jest to rozkładowe mieszkanie, które być może zwróci na siebie Państwa uwagę.
359 990 zł

Mieszkanie na sprzedaż - Łowicz - 3 pokoje - 66 m²

Łowicz, łódzkie

66 m²
3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż Łowicz — informacje ogólneCi Od Nieruchomości mają przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 66 m² w bloku z windą, w miejscowości Łowicz. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.
410 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łask, 2 pokoje, 53 m²

Łask, łódzkie

53 m²
4 150 zł/m²
2 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż — ŁaskBiuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 53 m², znajdujące się na 2 piętrze w bloku wielomieszkaniowym, w miejscowości Łask, w województwie łódzkim.
220 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Górna 31 m², 2 pokoje

Łódź, Górna, łódzkie

31 m²
7 387 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości — ma do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni  31 m², na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane jest w dzielnicy Łódź — Górna.Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Widzew — SzczegółyDwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane jest na parterze.
225 890 zł

Kawalerka na sprzedaż Łódź Bałuty - 29 m²

Łódź, Bałuty, łódzkie

29 m²
1 pokój
Nasze biuro nieruchomości — Ci Od Nieruchomości — ma do zaoferowania Państwu mieszkanie na sprzedaż, kawalerkę o powierzchni 29 m², na pierwszym piętrze w bloku w dzielnicy Łódź-Bałuty. Jest to rozkładowe mieszkanie, które być może zwróci na siebie Państwa uwagę.
219 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Retkinia, 3 pokoje, 53 m²

Łódź, Retkinia, łódzkie

53 m²
7 075 zł/m²
3 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 53 m2, w dzielnicy Retkinia w Łodzi. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze (bez windy) w pięciokondygnacyjnym bloku wielomieszkaniowym.
375 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź - Górna, 2 pokoje, 31 m²

Łódź, Górna, łódzkie

31 m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż Łódź — Górna o pow. 31 m2.Mieszkanie na sprzedaż Łódź Górna — Szczegóły.Mieszkanie na sprzedaż usytuowane na pierwszym piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Na piętrze znajdują się 3 mieszkania — prezentowane mieszkanie na sprzedaż jest lokalem środkowym.
220 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź Bałuty, 2 pokoje, 58 m2

Łódź, Bałuty, łódzkie

58 m²
6 850 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 58 m2 w dzielnicy Łódź-Bałuty. Nieruchomość ta jest usytuowana na parterze w bloku 4 piętrowym. Na przełomie lat 2018/2019 przeszło generalny remont.
395 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Bałuty, 3 pokoje, 37 m²

Łódź, Bałuty, łódzkie

37 m²
5 270 zł/m²
3 pokoje
Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Bałuty Mieszkanie na sprzedaż Łódź-Bałuty - Szczegóły ofertyBiuro nieruchomości - Ci Od Nieruchomości, ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 37 m2, znajdujące się w Łodzi w dzielnicy Bałuty. Prezentowany lokal usytuowany jest na I piętrze w kamienicy, przy ul. Zawiszy.
195 000 zł

biuro nieruchomości łódź, mieszkania na sprzedaż łódź

W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziecie mieszkania na sprzedaż Łódź.

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Łodzi? Zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej mieszkania głównie z terenów Łodzi, ale nie tylko. Nasze biuro nieruchomości prowadzi sprzedaż mieszkania terenie całego województwa łódzkiego.

Posiadasz mieszkanie na sprzedaż Łódź?

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Zachęcamy do sprzedaży mieszkania razem z naszym biurem nieruchomości. Skuteczna promocja ofert, szybka sprzedaż, zadowoleni klienci.

Mieszkania na sprzedaż Łódź — jak nasze biuro nieruchomości może Ci pomóc?

Nieszablonowe podejście do sprzedaży mieszkań sprawia, że nasze prezentacje w Internecie przyciągają setki potencjalnych klientów. Mieszkanie Łódź — to nasza mocna strona. Wysoka pozycja naszej strony w wyszukiwarce, doskonała lokalizacja biura w samym centrum miasta, widoczność w mapach Google oraz intensywne kampanie promocyjne w mediach społecznościowych sprawią, że Twoje mieszkanie na sprzedaż będzie zauważone bardzo szybko przez zainteresowanych kupujących.

Zachęcamy do sprzedania mieszkania z naszym biurem nieruchomości — wystarczy telefon, aby dowiedzieć się szczegółów.

Jak pomagamy w zakupie mieszkania na sprzedaż Łódź z naszej oferty?

Jeżeli spodobało Ci się któreś mieszkanie, zadzwoń do nas. Opowiemy Ci, jak wygląda współpraca z naszym biurem nieruchomości. Interesuje Cię jakiś wygodny apartament w wysokim standardzie z naszej oferty? A może wygodne mieszkanie w centrum Łodzi? Zapraszamy do kontaktu.

A może poszukujesz jakiegoś szczególnego mieszkania w Łodzi?

A może poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji, której akurat nie mamy w ofercie? Jeżeli nie Twoje wymarzone mieszkanie Łódź nie znajduje się akurat w naszej ofercie, NIC STRACONEGO. Zajmujemy się też specjalnymi zleceniami. Znajdziemy dla Ciebie mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, może to być nowe mieszkanie jak i mieszkanie z rynku wtórnego. Znamy dobrze rynek i wiemy gdzie szukać takich mieszkań na sprzedaż.

 

Jak promujemy mieszkania na sprzedaż Łódź?

Filmy

Jeżeli zdecydujesz się wystawić mieszkanie na sprzedaż z naszym biurem nieruchomości — pierwszym krokiem jest zrobienie filmu z Twojej nieruchomości. Taki film to fantastyczna forma promocji. Od razu wrzucamy go na YouTube, gdzie sam możesz podziwiać efekty naszej pracy. Dostęp do filmu mają tysiące użytkowników internetu. Dodatkowo, dzięki naszej wiedzy informatycznej, Twoje mieszkanie na sprzedaż Łódź (i nie tylko) będzie w czołówce filmów związanych z tematem mieszkanie Łódź.

Spacery wirtualne.

To nasz znak rozpoznawczy. Czym jest spacer wirtualny? To zbiór pojedynczych zdjęć 360 stopni (można je nazwać zdjęciami panoramicznymi) połączonych w sposób, który umożliwia poruszanie się po mieszkaniu w wirtualnej rzeczywistości. Znajome jest Ci Google Street View? To właśnie to, tylko że w Twoim mieszkaniu na sprzedaż.

Nie boimy się nowinek technologicznych i ciągle poszukujemy coraz bardziej atrakcyjnych rozwiązań, aby sprzedać Twoje mieszkanie. To nie jest tak, że mieszkanie, które u nas pojawia się w ofercie, jest pozostawione same sobie. Cały czas wprowadzamy drobne poprawki w opisach w taki sposób, aby jakość naszej oferty była coraz lepsza i efektywniej przyciągała klientów. Inaczej wypromujemy mieszkanie Łódź śródmieście, a inaczej przestronne mieszkanie Łódź Bałuty. Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z naszym przedstawicielem.

Mieszkania na sprzedaż Łódź – profesjonalna obsługa

Dobre, partnerskie relacje z naszymi klientami, są dla nas podstawą. Przede wszystkim staramy się zrozumieć potrzeby, oczywiście w przypadku sprzedaży mieszkania są one oczywiste — szybka sprzedaż mieszkania w dobrej cenie. Jednak równie ważne są potrzeby strony kupującej — to Kupujący podejmuje być może najważniejszą decyzję w swoim życiu, która jest bardzo kosztowna. Naszym zadaniem jest, aby cała procedura sprzedaży mieszkania przebiegła bezpiecznie i bez problemów. Od pierwszego kontaktu z klientem pomagamy zadbać o to. Razem kompletujemy dokumenty potrzebne do podpisania aktu notarialnego.

Drugą kwestią jest profesjonalna promocja mieszkania na sprzedaż — czyli zdjęcia, film, spacer wirtualny oraz opis mieszkania na sprzedaż.

Nasze biuro nieruchomości Łódź – Ci Od Nieruchomości to po prostu fajni ludzie. Zapraszamy do kontaktu, przekonaj się sam!

Biuro nieruchomości Łódź – Konsultacja nic nie kosztuje.

Zapraszamy do kontaktu:

Biuro nieruchomości Łódź — Ci Od Nieruchomości — Mieszkania na sprzedaż Łódź