Mieszkania na sprzedaż Łódź, łódzkie

Sortowanie
  • Powierzchnia
  • Cena
  • Data dodania
Grid
List

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Górna, 2 pokoje, 47 m2

Łódź, Górna, ul. Obywatelska, łódzkie

47 m²
5 320 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 47 m2, na 3 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku mieszkalnym w Łodzi przy ul. Obywatelskiej (Łódź-Górna). Nieruchomość ta składa się z dwóch przedpokoi, łazienki z WC, kuchni oraz dwóch pokoi.
250 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Górna, 2 pokoje, 37m2

Łódź, Górna, łódzkie

37 m²
8 100 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 37 m2, w dzielnicy Łódź-Górna. Nieruchomość ta znajduje się na III piętrze IV piętrowego bloku bez windy.Prezentowane mieszkanie przez nasze biuro nieruchomości składa się pokoju, łazienki z WC oraz przejściowego salonu z kuchnią. W przedpokoju znajduje się pojemna szafa.
300 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście, 2 pokoje, 55 m2

Łódź, Śródmieście, łódzkie

55 m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 55 m2, w centrum Łodzi. Nieruchomość ta składa się z dużego przedpokoju, salonu z balkonem, kuchni, sypialni, łazienki oraz WC.W skład zabudowy kuchennej oprócz dużej ilości szuflad i półek wchodzi: wolnostojąca lodówko-zamrażarka.
467 500 zł

Mieszkanie na sprzedaż Łódź Śródmieście, 2-pokojowe, 43 m2

Łódź, Śródmieście, łódzkie

43 m²
6 627 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość, która jest aktualnie na sprzedaż i może stać się Waszym nowym domem.Mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowane jest w kamienicy na I piętrze w ścisłym centrum Łodzi. Składa się ono z przedpokoju, dużej łazienki z WC, aneksu kuchennego, salonu oraz pokoju.
285 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, Łódź-Górna, 2 pokoje, 50 m2

Łódź, Górna, łódzkie

50 m²
6 300 zł/m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 50 m2, w dzielnicy Łódź-Górna. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w wieżowcu, w zielonej spokojnej okolicy. Składa się z dużego przedpokoju, z którego mamy dostęp do każdego z pomieszczeń, osobnej kuchni, sypialni, salonu z balkonem oraz łazienki i WC.
315 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, 2-pokojowe, 35 m2, Łódź Widzew

Łódź, Widzew, łódzkie

35 m²
2 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 35 m2, w dzielnicy Łódź-Widzew. Nieruchomość ta usytuowana jest na 8 piętrze w wieżowcu.Składa się ona z przedpokoju, łazienki połączonej z WC, salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni.
250 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, 3-pokojowe, 54 m2, Łódź Śródmieście

Łódź, Śródmieście, łódzkie

54 m²
6 300 zł/m²
3 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 54m2, usytuowane na I piętrze IV kondygnacyjnej kamienicy, w ścisłym centrum Łodzi.Nieruchomość składa się z salonu oraz dwóch pokoi, dużego przedpokoju połączonego z częścią jadalną, kuchni i łazienki z WC.
340 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż, 4-pokojowe, 85 m2, Łódź Chojny

Łódź, Chojny, łódzkie

85 m²
6 882 zł/m²
4 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o pow. 85 m2. w Łodzi. Nieruchomość ta jest usytuowana w spokojnej, zielonej dzielnicy Chojny, blisko Centrum Zdrowia Matki Polki. Znajduje się kilkaset metrów od połączenia trasy 91 z ul. Rzgowską.
585 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż 43 m2, 3-pokojowe, Łask

Łask, Przylesie, łódzkie

43 m²
6 023 zł/m²
3 pokoje
Nasze biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość, która jest aktualnie na sprzedaż i może stać się Państwa nowym domem.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 43 m2, usytuowane jest na 3 piętrze IV kondygnacyjnego bloku. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje,  salon z aneksem kuchennym z pełną zabudową, łazienka z WC oraz przedpokój.
259 000 zł

W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziecie mieszkania na sprzedaż Łódź – łódzkie.

Jeżeli posiadasz mieszkanie na sprzedaż w Łodzi i chcesz aby ktoś pomógł Ci w przejściu przez proces sprzedaży, dobrze trafiłeś. Chętnie pomożemy Ci w sprzedaży Twojego mieszkania.

Jeżeli posiadasz mieszkanie do wynajęcia w Łodzi lub okolicach, nasze biuro nieruchomości pomoże ci znaleźć klienta. Zobacz mieszkania na wynajem Łódź i okolice. Nasze prezentacje widoczne są też na YouTube, co jeszcze bardziej przyciąga uwagę klientów.

Mieszkania na sprzedaż Łódź – jak nasze biuro nieruchomości może Ci pomóc?

Nasi pracownicy chętnie opowiedzą jak wygląda proces sprzedaży mieszkania. Jeżeli szukasz mieszkania w Łodzi, a nie mamy go w swojej ofercie, daj nam znać, pomożemy Ci w znalezieniu mieszkania specjalnie dla Ciebie. Mieszkania na sprzedaż Łódź – to nasza specjalność, na bieżąco monitorujemy rynek i wiemy gdzie znajdują się najatrakcyjniejsze mieszkania na sprzadaż w Łodzi.

Mieszkania na sprzedaż Łódź – spacery wirtualne.

Oprócz filmów na YouTube, nasze biuro nieruchomości promuje wszystkie oferty poprzez spacery wirtualne. Czym jest spacer wirtualny? Spacer wirtualnyto zbiór pojedynczych zdjęć 360 stopni połączonych w sposób, który umożliwia poruszanie się po mieszkaniu w wirtualnej rzeczywistości. Znajome jest Ci Google Street View? To właśnie to, tylko że w Twoim mieszkaniu na sprzedaż.

Mieszkania na sprzedaż Łódź – świetna obsługa!

Doradcy naszego biura nieruchomości to najlepsi profesjonaliści w swoim fachu. Na nieruchomościach i marketingu zjedliśmy zęby. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego stawiamy przede wszystkim na relacje i sprawną obsługę. Nasze biuro nieruchomości Łódź – Ci Od Nieruchomości to po prostu fajni ludzie. Zapraszamy do kontatku, przekonaj się sam!

Mieszkania na sprzedaż Łódź – średnia cena ofertowa

Średnia cena mieszkania w Łodzi wynosi 5500 zł/m² – pamiętajcie że jest to średnia cena! Na rynku łódzkim są mieszkania droższe i tańsze ! :). Od czego to zależy? Od lokalizacji, standardu wykończenia, wieku budynku, infrastruktury budnynku, np. winda, parking podziemny…

Biuro nieruchomości Łódź – Konsultacja nic nie kosztuje.

Zapraszamy do kontaktu:

Biuro nieruchomości Łódź (łódzkie) Ci Od Nieruchomości